شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

  شناسه پست: 1357
  بازدید: 104

  تولدت مبارک!!!!این کادو تولد توست!!! چطور عمل می کنید ( چه واکنشی دارید ) وقتی کسی تولدتون رو تبریک میگه .

  تولدته ! فوق العاده ست که ببینی دوستات حواسشون هست ، اما یک واکنش مناسب چیه ؟

  به شخصه فقط میگم متشکرم ! اگر بهترین تبریکات از طریق رسانه های اجتماعی یا ایمیل ارسال شد ، رفتار میتونه کمی متفاوت باشه ، اما یاد گرفتنش سختت نیست .

  1 – در رسانه ی اجتماعی | on  social  media

  ارسال یک پیام تشکر . اگر شما مرتباً از رسانه های اجتماعی استفاده می کنید ممکنه شما تبریک تولد رو از آشنایان یا دوستان قدیمی و مردمی که حتی یادتون نمیان دریافت کنید .

  حتی دوستان شما منتظر دریافت واکنش شخصی شما نیستند . یک پیام در صفحه اجتماعی شما که از همه برای آرزوی تولد تشکر می کند یک کار معمول ( رایج ) است و بعید است کسی را آزرده کند . اینجا چند تا مثال از واکنش ها آورده شده :

  • از همه برای آرزوهای تولد متشکرم ! داره بهم خوش میگذره !
  • یه نفر ! یه تولد ! و تعداد بسیار زیادی پیام های تولد : )
  • تولد منه ، بنابراین من می تونم از  Capslock  استفاده کنم و بزرگ بنویسم  با تشکر از شما برای بخشیدن این همه محبت .
  • هم خوانی آهنگ تولدم مبارک.
  شبکه های اجتماعی

  2 – ارسال یک تصویر ( اختیاری ):

  اگر شما می خواهید از مردم با روش قابل مشاهده تری تشکر کنید ، یک عکس از صورت خندانتون در یک مهمانی تولد بگیرید ، یک کیک تولد یا  نشانه های دیگر تولد ارسال کنید با یک پیام تشکر از همه بخاطر آروزهای تولدشون .

  3 – پاسخ به پیامی که مسافت بیشتری را طی می کند:

  اگر شخصی آرزوی تولد دلچسب را از طریق شبکه های اجتماعی ارسال کرده ، شخصاً به آن پاسخ دهید . یک پاسخ به طول حداقل سه جمله ارسال کنید . شما میتونید مستقیماً به پیام پاسخ دهید ، یا در یک پیام شخصی .

  نیاز نیست که با ارسال یک پیام جدید به صفحه اجتماعی فرد دیگه ای پاسخ دهید .

  4 – به همه بگید که چقدر این آروزهای تولد براتون ارزش دارن:

  بذارید دوستانتون بدونن که چقدر شما بخاطر تأثیر مثبتشون توزندگیتون قدردانشون هستید . اینجا دو تا مثال هست :

  • پیام شما لبخندی به من داد که تمام روز طول کشید .
  • این برام خیلی شگفت انگیز بود که از شما شنیدم . شما تولد من رو خیلی خاص و ویژه کردید .

  5 – چیز منحصر بفردی ارسال کنید:

  اگر در حال ارسال پیام بزرگ تشکر از شما در شبکه های اجتماعی هستید ، گاهی اوقات می خواهید کمی برجسته شوید ، ایده هایی که در ادامه امدن رو امتحان کنید :

  • یک چیز جالب بگید : ” حس خوبیه داشتن دوستان زیادی که برای من آرزوی تولد میکنن . همه شما می توانید یک تیکه از کیک تولد من را داشته باشید . “
  • بگید ” ازتون متشکرم ”  ! با یک زبان متفاوت .
  • گفتن تبریک تولد به زبان های مختلف مثلا اسپانیایی   ” ¡Feliz cumpleaños! ” رو امتحان کنید یا “Happy Birthday to you”  یا چیزی که مورد علاقتون هست رو از اینترنت جستجو کنید .
  • لینک یه ویدئو، فیلم های تشکر آمیز زیادی وجود دارد که به صورت آنلاین در دسترس هستند یا می توانید کلیپی از فیلم ، گروه موسیقی یا حیوانات زیبا و مورد علاقه ی خودتان که هیجان انگیز است پیدا کنید .

  6 – یک تشکر جدی و با مفهوم داشته باشید:

  تشکر جدی و با مفهوم پاسخ ساده و عمیقی به تولدت مبارک هست. گاهی اوقات احساس ابراز قدردانی صمیمانه و عمیق شما برای یک سال کامل مهربانی و تلاش پشتیبانی بسیار خوبی است . این مثالها رویدادهای خاصی در زندگی شما را شامل می شوند برای تأثیر بیشتر.

  • من هر روز احساس خوشبختی می کنم  اما بیشتر از همه وقتیه که دوستانم سیلی از حمایت و لبخند می فرستند . از همه ممنونم برای اینکه در تولدم احساس چیزهای خوبی را یادآوری کردند .
  • سال سختی بود ، اما حمایت دوستان و خانواده ام اونو کاملاً متفاوت کرد . از صمیم قلب تشکر می کنم از همه ی شمایی که به من کمک کردید که سرپاشم دوباره در سال جدید با لبخند مواجه بشم به جای اخم .

  1.6 – به طور خلاصه به سایر پست ها پاسخ دهدید:

  همانطور که در بالا ذکر شد ، نیاز نیست که به هر نفر به طور شخصی پاسخ دهید . گر چه اگر تمایل دارید وقت بیشتری بذارید ، شما میتونید برای هر پستی در اینستاگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی لایک ارسال کنید ، یا به هر پستی در شبکه های اجتماعی با یک پیام کوتاه پاسخ دهید، مثل :

  ” متشکرم از اینکه به فکر من هستید ” یا ” تشکر ، قدر دانی می کنم ”  

  2.6– از کسی شخصاً تشکر کنید:

  از کسی شخصاً تشکر کنید بعد از اینکه اون به شما هدیه میده ، یا تلاش بیشتری می کنه واسه آرزوی تولد . به هر دوست یا گروهی از دوستان توجه کاملتون رو نشان بدید ، لبخند بزنید ، و ضمن تشکر کردن تماس چشمی بر قرار کنید .

  اینجا چند پیشنهاد یا ایده هست که چطور انجامش بدین :

  • کارت شما برای من خیلی ارزش داشت . این واقعاً من رو خوشحال کرد .
  • یه هدیه ی تولد عالی بود ! تو منو خیلی خوب میشناسی .
  • مثالهای قسمت پایین رو برای ایده های بیشتر ببینید

  3.6 – یک  کارت ، ایمیل یا نامه بفرستید:

  اقوام و دوستان بزرگتر از خودتان تمایل دارند کارت تشکر را از طریق پست دریافت کنند . همیشه یک پیام دست نویس اضافه کنید . یک پیام کوتاه تشکر خوبه ، اما اضافه کردن یک پیام صمیمانه برای افرادی که به صورت غیر معمول مهربانند یا سخاوتمند توصیه می شود . به بخش مثال ها نگاه کنید اگر ایده هایی نیاز دارید که چی بنویسید.

  7 – خاص باشید:

  احساس خاص داشته باشید به دوستتون برای شرکت در جشن تولدتون و توی زندگیتون …

  هدیه ی خاص که اون بهتون داده رو توجه کنید یا کارتی که براتون فرستاده . بهش بگید که چطور از هدیه ش استفاده خواهید کرد یا اینکه شما مدت زیادی ازش لذت خواهید برد .و میتونید با اونها ویدیو تولدم مبارک درست کنید.

  همینطور شما میتونید پیام تصویری تبریک تولد خاص خود رو از طریق برنامه های گرافیکی موجود بسازید با استفاده از شکلک ها،متن ها و تصاویر کیک و شمع.

  8 – اون چیزی که دوستاتون میخوان بشنون رو بگید:

  هرگز از کادوهایی که دوستتون میفرسته براتون انتقاد نکنید ، مطرح کردن چیزی که باعث خجالت بشه ، یا انجام دادن هر کاری که اون رو ناراحت می کنه . اگه هدیه رو دوست نداشتید ، سعی کنید یه چیزی در موردش پیدا کنید ازش لذت ببرید ، یا تشکر کنید از اون برای وقتی که برای انتخاب کردنش گذاشته یا ( درستش کرده ) مثل یه هدیه ی فکری .

  9 – تعارف کنید:

  بذارید بدونند آرزوهای خوب آنها چقدر فوق العاده است و چقدر از آنها قدردانی می کنید . می توانید از تعارفات خاص تری که با دوستانتون مطابقت دارد استفاده کنید . یا از این مثال ها استفاده کنید :

  • متشکرم : این چیز خوبیه برای گفتن !
  • متشکرم ، شما بخشی روشن و شگفت انگیز از زندگی من بوده اید .                                                          

  Skip to content